.

.

3 szt GPS ekran folia ochronna tarcza Film dla Garmin GPSMap 66 S 66ST 66 LCD HD anti-scratch elektrostatyczne folii PET

3 szt GPS ekran folia ochronna tarcza Film dla Garmin GPSMap 66 S 66ST 66 LCD HD anti-scratch elektrostatyczne folii PET

€ 5.73

Figurka produktu
w magazynie

przeczytać Przed Zainstalowaniem LCD
wyświetlacz jest delikatnych części zamiennych, więc zalecamy, aby zapoznać się z instrukcją i wykorzystanie specjalny kabel testowania, aby zapobiec LCD płaski kabel z uszkodzenia.
LCD (wyświetlacz ciekłokrystaliczny)-elektroniczny wyświetlacz wizualny, który wykorzystuje światło modulowania właściwości ciekłych kryształów dla informacje wyjście.
jeśli LCD jest uszkodzony (uszkodzony lub pęknięty) można łatwo kupić brand new LCD na naszej stronie internetowej. mamy w magazynie zarówno oryginalne LCD i kopie z wysokiej jakości.
możesz kupić online LCD z ekranem dotykowym, mechanizm przesuwne, klawiatura, płaski kabel lub ochronny obiektywu w moim sklepie internetowym
uwaga! nie robią swoje zamówienie nazwa powołując się tylko na telefon komórkowy lub tablet!
przed złożeniem zamówienia, LCD, upewnić się, że jest kompatybilny do telefonu.
nasz artykuł " jak wybrać Ekran Dotykowy na Chiński Tablet lub Telefon komórkowy? " pomoże ci określić odpowiedni wyświetlacz.
proszę się następujące kroki odebrać niezbędne części zamiennych :
zmierzyć panel i porównać rozmiar z jednym na naszej stronie internetowej;
demontować urządzenia, aby sprawdzić płaski kabel do znakowania na swoim LCD i porównać go do znakowania produktów na naszej stronie internetowej;
w większości przypadków będziesz miał, aby zaktualizować oprogramowanie po wymianie LCD;
producentem mogą korzystać z różnych LCD z różnych oznakowania i o różnych rozmiarach. Q & A 1. Czy Można zadeklarować niższą wartość do zwyczajów, tak, że nie trzeba płacić podatków lub opłat? odpowiedź : Tak, mamy antomatically sprawiają, że mniej niż 10 dolarów i wysłać jako prezent.
2. Co oznacza LCD z ramą?
odpowiedź : Rama jest metalowa płyta gospodarstwa, Ekran LCD, proszę sprawdzić opis zdjęcia.
3. czy można go za Darmo wysyłki?
odpowiedź : Tak, Że automatycznie darmowa wysyłka, ale czas będzie trochę długo. jeśli trzeba go pilnie, można wybrać naszą ekspresowa dostawa., nasz koszt wysyłki jest standardowe opłaty Logistyczne zapłacić do Aliexpress. nie dodawać żadnych zysków na nim.
4. zrobiłem 3 zamówień, możesz wysłać je w jednej paczce?
odpowiedź : Tak, możemy, można zostawić wiadomość do nas w porządku.
5. Czy mogę dostał pewne rabaty, czy mogę zamówić więcej?
odpowiedź : Tak, dobra cena będą oferowane do ciebie w zależności od wielkości zamówienia. więcej kupujesz, tym więcej można zapisać. Cechy : 1. powierzchni folia ochronna jest odporna na zarysowania i ścieranie. Na odporność na zarysowania indeks jest 4 H.2. folii ochronnej przez światła UV leczenie, aby zapobiec UV uszkodzenia oczu.

Datasheet

Typ wtyczki:
screen protector
Wykorzystanie:
Monitory
Połączenie:
Podłącz
Nazwa marki:
Garmin
Applicable models:
GPSMap 66S 66ST 66
Product features :
Scratch-resistant
Parts :
protective film (without machine)
Usage:
protective film
Number of films:
Thickness:
0.12 mm (equivalent to ordinary printing paper)
Surface:
Packaging:
Features:
Ultra-thin,Easy to Install,Scratch Proof

Produkty w kategorii