.

.

KAISH 10 sztuk Fioletowy Gitara Zapiekanka Krawędzi Davies 1900 H Style AMP Gałka Pedał Efektów Gałki

KAISH 10 sztuk Fioletowy Gitara Zapiekanka Krawędzi Davies 1900 H Style AMP Gałka Pedał Efektów Gałki

€ 5.39

Figurka produktu
w magazynie


Nowy, nigdy nie używany   Kolor : Fioletowy   Rozmiar : 15.5mm (wysokość) x 12.6mm (średnica Zewnętrzna)   Wykonane z tworzywa sztucznego z śrubą   Pasuje 1/4 "(6.4mm) wału garnki   Będziemy dostarczyć darmowa śrubokręt, który może dostosować zestaw śruby
10 Guitar AMP Gałki   1 śrubokręt
Płatność musi być odbierane w ciągu 7 dni po aukcje zakończony. Wyślemy go jak najszybciej po zapłaciłeś.
Wysyłamy w 2 dni roboczych. Większość naszych przedmioty są wysyłane za pośrednictwem zwykłych gospodarka Air Post bez śledzenia odniesienia, jeśli chcesz, aby dodać śledzenia odniesienie do swój pakiet, dodatkowe $4.00 będą potrzebne do wysyłki. Należy zwracać uwagę na ten termin przed zakupem.
My nie akceptujemy łączyć wysyłkę. Jeśli chcesz do żądania hurtową ofertę, proszę o kontakt w celu potwierdzenia opłaty wysyłki pierwszy. Cła przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Te opłaty są nabywcy's odpowiedzialność. Proszę sprawdzić w urzędzie celnym w danym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/ zakup. Wysyłamy na adres, który wszedł podczas procesu finalizacji transakcji, raczej niż twój Pay Pal adres wysyłki. To jest międzynarodowy post z Chin na Całym Świecie. normalny czas dostawy wynosi około 10-20 dni roboczych do Stanów Sates i 15-25 dni roboczych do innych krajów, proszę hojny zrozumieć, że.
Sprawdzić zamówienia natychmiast po ich otrzymaniu. Wszystkie roszczeń (uszkodzony, brakuje lub złe rzeczy) musi być złożony w ciągu 7 dni od daty otrzymania ich.
Uszkodzony Zamówienie : Jeśli zamówienie ciebie otrzymał ma producenta wada, proszę napisz do nas zdjęcia wadliwego elementu natychmiast. Robimy trzeba odesłać wadliwe części przed wysyłamy ci zastępstwo. Jak najszybciej otrzymaniu wadliwego część i zapoznać się z nim, będziemy uzyskać wymiana w drodze do ciebie. Uszkodzone w Tranzycie : Sprawdzić swój pakiet (s), zanim go zaakceptować. Jeśli widzisz żadnych uszkodzeń i/lub dowody tampering na zewnętrznej pakowania musisz upewnić się, że dostawy osoby sprawia, że notatkę o to szkoda na dostawy otrzymania. Po 've wykonane upewnić uwaga uszkodzenia jest na dostawy odbiór, powiedz dostawy kierowcy, że odmówić akceptuje uszkodzone pakiet, a następnie skontaktuj się z nami natychmiast. Jak tylko potwierdzić z nasz przewoźnik, będziemy uzyskać wymiana w drodze do ciebie. Brakuje Zamówienia : Jeśli otrzymał częściowe zamówienie, skontaktuj się z nami natychmiast. W tym przypadku, proszę napisz do nas zdjęcia częściowe zamówienie otrzymał. Jak tylko potwierdzić z nasz wysyłki dept., będziemy uzyskać wymiana w drodze do ciebie. Źle Zamówienia : Jeśli otrzymasz przedmiotu, który nie zamówienie, skontaktuj się z nami natychmiast.

Datasheet

Nazwa marki:
Dopro
Typ:
xn

Produkty w kategorii