.

.

Kucharz magnetyczne miarki zestaw, dwustronna, ze stali nierdzewnej, pasuje w słoików przypraw, zestaw 7

Kucharz magnetyczne miarki zestaw, dwustronna, ze stali nierdzewnej, pasuje w słoików przypraw, zestaw 7

€ 6.00 € 8.15

Figurka produktu
w magazynie

Z singiel metalu budowy i heavy duty premium ze stali nierdzewnej, te miarki zostały zbudowane z wytrzymałość w umyśle. Nie więcej martwiąc się o rdzewieje lub gięcia. Pobierz ten zestaw, który wygląda pięknie, wykonuje niezwykle i będzie pozornie trwać wiecznie.
Te magnetyczne łyżki pozwalają użyć jednego łyżka na raz, a potem gniazdo razem dla łatwego przechowywania. Szybko grab łyżka trzeba bez konieczności grzebać z otwieranie i zamykanie pierścień. One nawet mieć usa i metryczny pomiaru oznaczenia, które są łatwe do odczytania i nie znikną lub zetrzeć. Będziesz dziwnego jak kiedykolwiek przeżył bez nich.
Dwustronna : prostokątne koniec jest wąski, aby pasowały do najbardziej słoików przypraw. Nie trzeba będzie wstrząsnąć przypraw na łyżka więc można zaoszczędzić więcej i odpadów mniej swojego drogie przypraw. Okrągły koniec jest idealny dla płynów. W łyżki również płasko na licznik bez rozlewu ich treści. Zaoszczędzić cenny czas zbyt ponieważ są one myć w zmywarce.
Precyzyjne ilość składników jest to, czego potrzebujesz, aby uzyskać wspaniałe wyniki z gotowania i pieczenia. Można również zrobić smaczne przepisy, aby pomóc ci schudnąć z tych niesamowitych łyżki. 7 wygodne rozmiary : 1/8 tsp, 1/4 tsp, 1/2 tsp, 3/4 tsp, 1 tsp, 1/2 Tbsp, 1 Tbsp. Będziesz zachwycony z jego szerokości, długi uchwyt, który jest wygodne do przechowywania i jego ergonomiczna konstrukcja, który jest łatwy do wypełnienia i poziom.
Kolor : srebrny
Materiał : stal nierdzewna
Rozmiar : do 17.2*4.2 cm
Zawartość opakowania :
7 pcs * ze stali nierdzewnej podwójne miarka
Tylko powyższe zawartość opakowania, inne produkty nie są wliczone w cenę.
Uwaga : fotografowania światła i różne wyświetlacze może powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. Pomiaru dozwolone błąd jest +/-1-3 cm.

Datasheet

Materiał:
Ze stali nierdzewnej

Produkty w kategorii