.

.

6 sztuk DIY Wanna Bomba Mold Kula Okrągły Ball Formy Materiały Narzędziowe DC120

6 sztuk DIY Wanna Bomba Mold Kula Okrągły Ball Formy Materiały Narzędziowe DC120

€ 2.00 € 2.43

Figurka produktu
w magazynie

6 sztuk DIY Wanna Bomba Mold Kula Okrągły Ball Formy Materiały Narzędziowe DC120 Funkcja :
Tworząc idealne Kąpieli Bomby nigdy nie było łatwiejsze z naszych Aluminium Kula Wanna Bomba Formy.
Po prostu umieścić mieszaninę w 2 połówki formy i naciśnij je razem, aby stworzyć niesamowite kolorowe kąpieli bomby pełne zapach i wysokiej jakości, bogate składniki.
Pochodzą z trzech rozmiarach
Średnica : 2 sztuk x 4.5 cm, 2 sztuk x 5.5 cm, 2 sztuk x 6.5 cm
Jak używać :
Krok 1 : wypełnij każdej połowie swojego dome formy z składniki mieszaniny aż to tylko przepełnione trochę.
Krok 2 : naciśnij dwa boki razem i używać dużo ciśnienia do kompaktowy mieszaniny mocno do formy, aby zapobiec pęknięć.
Krok 3 : Trzepaczka dala nadmiar mieszanin wokół formy.
Krok 4 : użyj metalową łyżką do kranu lekko wokół formy.
Krok 5 : Delikatnie usunąć jednej stronie formy, następnie delikatnie odwrócić wanna bomba więc odkryto strona jest skierowana w dół, następnie delikatnie usunąć druga połowa formy od góry
6 x Wanna Bomba Formy
Wysyłamy na Całym Świecie (Z Wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO).Tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.Zamówienia przetworzone terminowe po weryfikacji płatności.Wyślemy paczkę z Chin przez lotniczej poczta. Czas dostawy zależy od Wysyłka Przewoźnika, Zwyczajów i Post W Sklepie z przeznaczenia i innych czynników. najbardziej pakiety może być odbierane w 20 dni roboczych (4 tygodnie). Patrz poniżej czas dostawy zbiór ilościowego danych : Akceptujemy E-mail wniosków o zwrotów w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia. Jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Jeśli nie jesteś zadowolony, gdy pojawi się przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 7 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. Prosimy o kontakt na powrotu przewodnik przed zwrócić go. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia. Jeśli przedmiot jest uszkodzony w 3 miesięcy, wyślemy ci zastępstwo bez dodatkowych opłat, lub oferują zwrot po otrzymaniu wadliwego elementu.Jeśli element jest uszkodzony po 3 miesięcy, nadal można odesłać go do nas. Wyślemy ci nowe po otrzymaniu wadliwego elementu. Ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę transportową. Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienione polityk przy zamawianiu na aliexpress! Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę dać nam pozytywne opinie z 5 gwiazda przeglądu, który jest dla nas bardzo ważne. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli można zostawić swoje prawdziwe uczucie tutaj.

Datasheet

Kolor:
As Show
Numer modelu:
Soap Molds
Materiał:
Bath Bomb Mold
Motyw:
-
Kształt:
Ball

Produkty w kategorii