.

.

Pet Flea i Kleszczy Obroża dla Kotów Zdrowe i Bezpieczne Odstraszający Owady Regulowany Obroża Dla Gatos

Pet Flea i Kleszczy Obroża dla Kotów Zdrowe i Bezpieczne Odstraszający Owady Regulowany Obroża Dla Gatos

€ 3.00 € 3.28

Figurka produktu
w magazynie

 
Opis Typ artykułu : Pet Flea Collar
Materiał : Guma
Kolor : Wielokolorowe
Funkcja : Regulowany
Grupy Docelowej : Koty
Długość : 40 cm/15.75"Cechy1. rośliny ekstrakcji olejku i miękkiej gumy materiał są zapach i nietoksyczne, i produkt jest bezpieczny dla zwierząt.2. regulowany obwód wynosi 40 cm/15.75 ", i jest to wygodne dla pet do noszenia.3. kołnierz przyjmuje wodoodporna konstrukcja, i spłukać nie ma wpływu na użytkowanie.4. farmaceutycznych i botaniczny preparatów, długotrwałe owadobójcze i zabijanie podwójne skuteczność, efekt trwa przez trzy miesiące.5. kołnierz jest odpowiedni dla kotów ponad 8 lat, i w ciąży koty i chorzy koty są uważać, aby używać.Uwaga1. There jest 2-3 cm różnicy w zależności od ręcznego pomiaru. Proszę sprawdzić pomiar mapa ostrożnie przed zakupem przedmiotu.2. ze względu na różne ustawienia wyświetlania, kolor rzeczywistej pozycji może się nieznacznie różnić od obrazka pokaż.Szczegóły obrazu   Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia.FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia? 
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. Wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. jaki rozmiar może fit mnie? 
Radzimy spojrzeć na nasze rozmiar sugestia wykres poniżej i nasz produkt tabelę rozmiarów, jeśli są normalne rysunek. Jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talii, bioder rozmiar).
4. czy można zadeklarować niższą wartość? 
Tak, zazwyczaj będziemy zadeklarować $10-20 $ dla małych paczek (1-5 sztuk). Jeśli masz specjalny wniosek skontaktuj się z nami.

Datasheet

Materiał:
Rubber
Funkcja:
Breakaway
Typ:
Koty
Dekoracji:
NO

Produkty w kategorii