.

.

Prosta Konstrukcja MaiYaCa joker batman Podkładka Silikonowa do Gry Myszy Rozmiar dla 30*90 cm 30*80 cm gumowe Podkładki Pod Mysz

Prosta Konstrukcja MaiYaCa joker batman Podkładka Silikonowa do Gry Myszy Rozmiar dla 30*90 cm 30*80 cm gumowe Podkładki Pod Mysz

€ 8.00 € 9.96

Figurka produktu
w magazynie

Prosta Konstrukcja Mai Ya Ca joker batman Podkładka Silikonowa do Gry Myszy Rozmiar dla 30*90 cm 30*80 cm gumowe Podkładki Pod Mysz  przypomnienie : gumy jest trochę zapach, normalne, jeśli nie można zaakceptować żadnego zapachu, proszę dokładnie zastrzelił! zapach i kolor nie należą do problemów jakościowych, dziękuję za współpracę, życzę szczęśliwego zakupy!cechy 1. Prostokąt Podkładka Pod Mysz dla Wysokiej Wydajności. 2. Przeciwpoślizgowe Gumowe Dno 3. Ozdobić swój biurku w domu i biurze z dostosowane podkładka 4. zdjęcia swoich bliskich i uczynić swoje biurko wyjątkowy. żywe, pełna krwawi, wydruk w pełnym kolorze. 5. Dostosować go z własne zdjęcie! wielka Rzecz Prezent! 6. Ponieważ problemy oświetlenia, obiekty i pircutres będzie nieco inny, ale postaramy się jak najlepiej zrobić w rzeczywistym, proszę zrozumieć. 7. Mysz Nie Wliczone dostawy 1. Towar zostanie zazwyczaj wysyłane w ciągu 72 godzin (3 dzień roboczy) po otrzymaniu płatności, to zależy od magazynie i ilości zamówionych 2. należy zachować ostrożność o adres e-mail, w przypadku jakichkolwiek zbędnych błąd 3.uwaga : proszę zwrócić uwagę, nie ma tropi gdy zamówienie wysłane przezchiny Post Zwyczajne Small Packet Plus, proszę nie martw się w tym situaiton, będziemy chroniąc swoje zamówienia, dopóki nie otrzymali go. jeśli potrzebujesz zamówienia z dostępne tropi liczbę, proszę wybrać Chiny Wysyła Lotniczą Poczta lub e Packet. powrotna Polisa 1. Wszystkie towary są sprawdzane przed wysyłką, więc jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, można wymieniać rzeczy w ciągu jednego tygodnia i proszę skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni od daty otrzymania twój zakup. 2. wysyłka i wręczać opłata nie podlega zwrotowi, proszę być odpowiedzialny za wszystkie oskarżenia o powrocie i zwrotnego. 3. wszystkie powrotne muszą być w oryginalnych warunkach, w tym polu i akcesoriów. 4. Men wady nie są gwarantowane, takie jak złamane, porysowane i tak dalej. informacje zwrotne 1. We dążyć do doskonałej obsługi klienta na każde zamówienie. po otrzymaniu produktu i jesteś z niego zadowolony, proszę zostawić pozytywne opinie, a my zrobimy to samo w ciągu kilku minut.
2. Proszę NIE zostawiaj Neutralnej lub Negatywnej bez kontaktu z nami. zrobimy co w naszej mocy, aby rozwiązać problem. dziękuję za zrozumienie! skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące zamówienia, prosimy napisz do nas. postaramy się jak najlepiej, aby odpowiedzieć na wszystkie e-maile w ciągu 24 godzin. jednak, nie e-maile będą odpowiedział w weekendy i święta. proszę pozwolić do 48 godzin opóźnienia w otrzymaniu naszą odpowiedź po długim weekendy i święta.
prosimy o kontakt w celu uzyskania uchwał przed wystawieniem negatywnej opinii, dokładamy wszelkich starań, aby zapewniając największego serwisu i przynosząc najwyższą satysfakcję dla wszystkich naszych klientów.

Datasheet

Rozmiar:
S
Pakiet:
Tak
Numer modelu:
MousePad
Produkty stan:
Zdjęcie
Materiał:
Gumy
Nazwa marki:
MaiYaCa
Styl:
Mouse Pad
Type:
Rubber lock Mousepad
Size:
30x80cm 30x90cm
Feature:
Anti-Slip Mouse Pad
Pattern:
thermal transfer printing mousemats
Function:
Speed Edition Mouse pad
Reminder:
Rubber is a little odor of the normal, if you can not accept any smell
Adapted to:
Excellent For All Mouse Types
Item:
joker batman Wallpaper
Model:
Misi-420L201

Produkty w kategorii