.

.

9x11 Przewody Teflonowe Rur ID 9mm OD 11mm Brand New Drutu Ochrony PTFE F46 Przezroczysty

9x11 Przewody Teflonowe Rur ID 9mm OD 11mm Brand New Drutu Ochrony PTFE F46 Przezroczysty

€ 4.15

Figurka produktu
w magazynie

PTFE Teflon Izolowany Przewody  Średnica wewnętrzna 9.0 ± 2mm, Średnica zewnętrzna 11.0 ± 2mmkolor : Do Wyborudługość : 1 metrcały Zestaw Długość : 100 metrówbędzie to ciągłe jeden, jeśli zamówienie 2 lub więcej sztuk100% nowy i wysokiej jakości  Szanowni państwo :
Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie, będziemy szczerze za usługi, i usług zapewniania jakości zaprojektowane, aby pomóc.→→→Nie otrzymał towaru - zwrot lub ponownie dostawy→→→Uszkodzone towary - powrócić do naprawy kosztów→→→The towary nie mogą być używane zwrot lub ponownie dostawy Proszę pozwolić 1mm do 3mm różni się ze względu na pomiarze ręcznym.Danych i zdjęcia tylko dla odniesienia. O dostawy (1) : proszę nie martw się o naszej szybkość dostawy, wszystkie nasze sklep produkty mają zapasy! Pakiet zostanie wysłany na czas po otrzymaniu zamówienia.(2) : można wybrać swój własny sposób logistyki!
Jeśli nie masz specjalne wymagania, możemy wybrać najszybszy sposób uważamy, że dostawy logistyki.(3) : darmowy upgrade do DHL, jeśli więcej niż 2 kg lub płatności powyżej $100.(4) : przed wysyłką, będziemy sprawdzić swój adres, jeśli twój adres należy do odludziu, skontaktujemy się z tobą.(5) : nasze towary nie są wliczone w cenę cła i zdalnego koszt dostawy Wysyłka(6) : jeśli kupujący ochrony czas wkrótce będzie ponad, prosimy o kontakt z nami.- O celnej -
(1) : po wysyłamy, towary są zazwyczaj około 7 dni, aby dotrzeć do celnej! Czynienia z celnej problemów w odpowiednim czasie.(2) : jeśli potrzebujesz fakturę, proszę zostawić wiadomość, a zostawić swój adres e-mail, zostanie on wysłany do ciebie ASPS.(3) : nasza cena produktu nie obejmują należności celnych. Gdy towary przechodzą zwyczaje może mieć zapłacić należności celnych. O gwarancji zwrotu 12 miesięcy gwarancji jakości.
Zwrotów będzie tylko akceptowane dla wadliwego elementu/niezrównaną opis.
Prosimy o kontakt w ciągu 7 dni od daty otrzymania.
Powrotną wysyłkę będą wypłacane przez kupującego.
Wysyłka, obsługi i ubezpieczenia kosztów nie podlegają zwrotowi.
Wymiana zostanie wysłany po otrzymaniu powrotną rzecz.
Jeśli element nie jest dostępne, zwrotu lub wymiany zostaną wydane.

Datasheet

Materiał izolacyjny:
Teflonowe
Temperature Range:
-73℃~+260℃
Melting Point:
327 ℃
Tensile Strength:
≥24.5MPa

Produkty w kategorii