.

.

Kalafonii lutowania Flux pasta lutownicza spawanie smar krem naprawy trwałość do telefonu PCB nauczania zasobów stałe czysta Flux 20g

Kalafonii lutowania Flux pasta lutownicza spawanie smar krem naprawy trwałość do telefonu PCB nauczania zasobów stałe czysta Flux 20g

€ 0.90

Figurka produktu
w magazynie

100% nowy i wysokiej jakości.
Strumienia kalafonii jest używany, aby ułatwić lutowania.
Czyści i zapobiega metal utleniania, który umożliwia lutowane, aby stworzyć silny, długotrwałe mechaniczne i elektryczne obligacje. Działa również jako zwilżania agenta, zwiększenie przepływu lutowane i efektywności lutowania procesu.
Czyści i zapobiega utlenianiu
Zwiększa przepływu stopionego lutu
Neutralne PH 7 ± 3
Dane techniczne :
Materiał : kalafonii
Waga netto : 20g
Pakiet zawiera :
1x10g kalafonii lutowania Flux wklej   Metoda płatności
akceptujemy tylko Escrow, karta Kredytowa, Western Union.
Warunki wysyłki
Usługa Standard jest Porcelanowa poczta airmail, Przyśpieszająca Usługa jest Porcelanowa poczta EMS.
wysyłamy Poniedziałek-Sobota z wyłączeniem świąt. proszę wysłać do nas e-mail PRZED płatnością, jeśli chcesz zmienić adres wysyłki.
przyśpieszająca Usługa trwa około 10-15 dni roboczych. to śledzenia przez swojego kraju urzędu pocztowego strony (Chiny EMS stronie internetowej).
wysyłka czas podczas Sezonu Wakacyjnego (Boże Narodzenie, Chiński Nowy Rok itp) może być dłuższy niż zwykle czas. należy dodać kolejne 5-10 dni jako opóźnienie.
Termin zwrotów
w przypadku, gdy otrzymał wadliwy element lub niewłaściwy element, pls o kontakt z nami szybko, będziemy rozwiązać problem przez cały czas
my nie pozwalają refundacji lub wymiany ze względu na zmiany umysłu. proszę przeczytać wszystkie opis pod warunkiem, jako przewodnik przed złożeniem oferty. podczas gdy każdy krok został zrobiony, w celu zapewnienia, że wysyłamy na właściwej pozycji, nie będzie okazji, gdy pojawi przedmioty, które różnią się od opisu. w takim przypadku, prosimy tylko, że skontaktujesz się z nami, dzięki czemu możemy zaradzić sytuacji.
o Nas
nasz magazyn znajduje się w Yiwu, największy małe towary rynku w Chinach. oferujemy naszym klientom niesamowite oszczędności w porównaniu do cen oferowanych przez tradycyjnych detalistów do podobnych lub identycznych produktów. zapewniamy native-speaking obsługi klienta w Języku Angielskim
nie wahaj się skontaktować się z nami w każdej chwili przed i po dokonaniu zakupu; jesteśmy zobowiązani do 100% satysfakcji klienta.
oferty Z Ufnością!

Datasheet

Nazwa marki:
HUXUAN
Numer modelu:
A-SH-BI-848
Wielkość cząstek:
Um 25-48

Produkty w kategorii