.

.

Odkryty Camping piknik grill grill narzędzie Kabobs żywności mięso cienkie drewno bambusowe szpikulce laski

Odkryty Camping piknik grill grill narzędzie Kabobs żywności mięso cienkie drewno bambusowe szpikulce laski

€ 3.00 € 4.97

Figurka produktu
w magazynie

Opis 
"Nazwa produktu : jednorazowe Paluszki.
Materiał : bambus.
Rozmiar : 3mm * 25 cm.
Quatity : 100/200/300 szt. (jak chcesz) Idealny prezent dla rodziny i przyjaciół.
Jeść bezpieczne i czyste, 100% naturalne bambusa.
Te bambusa są nie jest łatwo być uszkodzony.
Te kije bambusowe przyniesie wiele więcej zabawy dla ciebie i twojej rodziny.
Z semi-sharp punktów, lekkie i wytrzymałe, aby je łatwo dla dzieci, aby przyłączyć.Pakiet zawiera :
100/200/300 pcs * jednorazowe Paluszki. (jak twój wybór)" Nasze atuty 1. przetwórni sprzedaży bezpośredniej, a nie dystrybutor; 2. uważać sprawdzić przed wysyłać out; 3. szybkie odpowiedzi na państwa pytania
Wysyłka 1. wysyłka na całym świecie. 2. zamówienia przetworzone w ciągu 24-72 godzin od weryfikacji płatności. 3. jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od płatności, prosimy o kontakt z nami. Mamy Będzie śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest Zadowolenie klienta! 4. ze względu na statusu i różnic czasowych, będziemy wybierać wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy Dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
Powrót 1. kupujący musi skontaktować się z nami, aby wysłać wadliwych rzeczy z powrotem do wymiany w okresie gwarancji. 2. nasza gwarancja nie rozszerzyć do wszystkie produkty, które są fizycznie uszkodzone lub, które nie są pod Normalnych warunkach pracy w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na kupującego/użytkownika część. 3. produkty wadliwe muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od RMA wydawanie data. Dla wszystkich powrotu Produkty klienci musi skontaktować się z nami na powracającego adres. we wszystkich przypadkach, kupujący zwrócić wysyłka Opłaty na własny koszt zwrotu produktów do wymiany lub zwrotu. Będziemy odpowiedzialni za Opłata pocztowa z zamienniki. Zwrot zostanie wykonane po otrzymaniu wracającą rzecz.

Datasheet

Nazwa marki:
elenxs
Typ narzędzia:
Szaszłyki
Funkcja:
Non-stick
Wykończenie:
Nie powlekany
Numer modelu:
JJ3755
Typ:
Narzędzia
Materiał:
Bamboo

Produkty w kategorii